AlgKool
Lasteaed

Uuemõisa Lasteaed-Algkool

Galerii Playback show 2017 (23.11.17)

23. novembril toimus taas heategevuslik Playback show, millega kogusime raha jalgrattahoidjate ostmiseks.
Publiku lemmikuks valiti 3. klassi esitatud "Kana disco", lasteaed valis oma lemmikuks 5. klassi "Lotte kosmonaudi laul" ning vallamaja töötajad valisid lemmikuks 2.b klassi "Tädi Sofi lauluke".
Kõik klassid said züriilt oma esituse kohta toreda aunimetuse ning vahvad tegevusauhinnad. Täname auhindade väljapaneku eest Batuudikeskust, vehklemisklubi En Garde, Fitclub, Haapsalu noortekeskus, Ridala Vallavalitsus, Peetri Pizza, treeningklubi Hantel
Suur tänu abi eest show ettevalmistamisel Kristiina ja Marek Ase, Marju Sinikas, Kairi Kliss, Urve Sarapik, Riina Simmer, Keiu Kaev, Annika Rohilaid.
Suur tänu abi eest show läbiviimisel Simonee Tang, Saamuel Radzikovski (õhtujuhid), Tairi Tappo (fotod).
Suur tänu valgustehnika eest Maivel OÜ
Suur tänu kõigile lapsevanematele ning lastele, kes tõid kohvikusse müügiks maitsvaid suupisteid ning mahla!!!

Kõik õigused kaitstud © Uuemõisa Lasteaed-Algkool